Volkan Ziraat İlaçlama Şirketi Aydın

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
867 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Volkan Temiz
  • ADRES: Yedi Eylül mh. Esko işhanı b.blok kat.1 D. 6
  • TELEFON: 0 (256) 219 5479
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 23:59
SERVİS SAATLERİ 08:00 - 23:59
SERVİS YERLERİ AYDIN

FİRMA HAKKINDA

VOLKAN ZİRAAT İLAÇLAMA FİRMASI 2005 yılında Profesyonel yaklaşımı ve kalite merkezli hizmet felsefesi ile Aydın da sektöre girmiştir.
VOLKAN ZİRAAT, bünyesinde barındırdığı yüksek bilgi düzeyine sahip, kendini devamlı yenileyen, çalışma alanlarıyla ilgili alanlarda eğitim görmüş çalışanlarıyla kısa bir zaman sonra Aydın sektöründe lider firma konumuna geçmiş, bu sonucun kaynağını “Kalite ayrıntılarda saklıdır, KALİTE İHTİYAÇLARIN EKSİKSİZ GİDERİLMESİDİR.” ilkesi ile çalışma anlayışı oluşturmuştur. Aydın ilinde ve çevre illerinde müşterilerinden çözüm sağlayıcı olarak takdir ve değer görmüştür.
VOLKAN ZİRAAT, İşletmelerinin ihtiyacı olan Hijyen Standartlarının sağlanmasın da ve Çevre Sağlığı Hizmetleri kapsamında İstenmeyen Zararlılarla Mücadele Hizmetlerini; Eğitim, Denetim, Tetkik, Teşhiş, Tedavi, Danışmanlık, Bilirkişilik ve Ürün Tedariği gibi değişik yapıdaki hizmet anlayışıyla Entegrasyon sağlamış bir şekilde yürüterek, gerçekleştirdiği hizmetler ile işletmelere KAR sağlayan AYDINDA İLK FİRMA olmuştur.
VOLKAN ZİRAAT, sağlıklı, kaliteli ve huzurlu bir hayat için gerekli ortamların yaratılmasına katkıda bulunmaktadır. Bu amaçla; başta Toplam Kalite Yönetim Sistemleri ve Gıda Güvenliği Sistemlerini ,işletmelerde etkili bir şekilde uygulayarak; GIDA, TARIM ve HAYVANCILIK, TEKSTİL, KİMYA, AMBALAJ, ENTEGRE İŞLETMELER, TURİZM, OTELCİLİK, TAŞIMACILIK, BANKACILIK, HASTANELER, POLİKLİNİKLER, SAĞLIK SEKTÖRÜ, EĞİTİM KURUMLARI, GIDA SEKTÖRÜ, RESTAURANTLAR, EĞLENCE ve Diğer Sektörlerde, her tür Haşere, Fare ve Zararlılarla Mücadele Hizmetlerinde önemli başarılar sağlamış ve bu başarıyı aynı istikrarda devam ettirmektedir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Aydın Web Tasarım Aydın Seo  Islak Mendil Stick Şeker Magnet Kraft Amerikan Servis Baskılı Islak Mendil Stick Şeker Beyaz web tasarım seo mobil uyumlu site e-ticaret sitesi