TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,601 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Efeler Mah. İzmir Bulv. No :125/B Efeler/ Aydın
  • TELEFON: 0.256 226 0203
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Dünyamız her geçen gün enerji kaynakları azalan fakat ihtiyaçları artan bir yer haline gelmektedir. İnsanoğlunun yeni teknolojilerle birlikte yaşam içinde devam eden üretim koşulları da sürekli değişim göstermektedir. Gerek üretim alanında gerekse yaşamın diğer tüm alanlarında ihtiyaç olunan enerjinin çevreye duyarlı bir şekilde, doğanın dengesi bozulmadan kazanılması gerekmektedir.

Firmamız tam bu noktada müşterilerimizin farklı yaşantı ve ihtiyaçlarını göz önünde tutarak ihtiyaç duydukları enerjiyi en ekonomik ve en uygun yöntemle üretilmesini sağlamak için kurulmuştur.

Enerjiden ve güçten ekonomi sağlanması adına tüm güç ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetini yürütmekte olan firmamız HONDA –GENPOWER gibi markalarla çalışarak müşterilerine sorunsuz hizmet ve ürün vermeyi amaç edinmiştir.

‘%100 Müşteri Memnuniyeti’ anlayışı ile başlamış olduğumuz ticari hayatımıza artan başarılarla devam etmekteyiz.

Saygılarımızla AYTEK JENERATÖR .

NOT: Firma RFT Pak Ambalaj Sponsorluğunda Gold Eklenmiştir. Sizlerde Islak Mendil Ürünlerinizi RFT Pak Ambalajdan Temin Ederek Ücretsiz Gold Üye Olabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Aydın Web Tasarım Aydın Seo  Islak Mendil Stick Şeker Magnet Kraft Amerikan Servis Baskılı Islak Mendil Stick Şeker Beyaz web tasarım seo mobil uyumlu site e-ticaret sitesi