Aradeniz İş Elbiseleri (istanbul)

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
822 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Seyit Nizam Mahallesi Demirciler sitesi 8. yol Galaxy B İş Merkezi No:74/73 Zeytinburnu
  • TELEFON: 02126645705
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

2008 yılından bu yana tekstil sektöründe faaliyetine devam etmekte olan ARADENİZ İŞ ELBİSELERİ kurucularının uzun yıllara dayanan bilgi ve birikimleri, uzman teknik kadro ve kalifiye elemanları ile sürekli değişimin ve gelişimin eseri olarak sektörde haklı yerini almıştır.

Kalite, hız, müşteri memnuniyeti ilkelerini öncelikli olarak benimsemiş olan ARADENİZ İŞ ELBİSELERİ, iş güvenliği ekipmanları, iş elbiseleri, ikaz yeleği, reflektörlü kumaş, baskılı elbiseler, işçi koruma ekipmanları imalat, satış ve pazarlama konularında hizmet vermektedir.

ARADENİZ İŞ ELBİSELERİ, üretim ve taahhüt işlerini başarıyla gerçekleştirmeye devam etmektedir. Kalite, hızlı ve uluslar arası standartlara uygun üretimi, kalite güvence sistemi, değişen teknolojiye ayak uyduran ve sürekli kendini yenileyen uzman kadrosu sayesinde tercih edilen firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

—————————

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.

Aydın Web Tasarım Aydın Seo  Islak Mendil Stick Şeker Magnet Kraft Amerikan Servis Baskılı Islak Mendil Stick Şeker Beyaz web tasarım seo mobil uyumlu site e-ticaret sitesi