TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
1,235 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
 • ADRES: Kurtuluş Mah. Garaj Cad. 2012. Sok. No: 5 Efeler / Aydın
 • TELEFON: 0.256 214 4413
 • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu 2008 yılında açılmıştır. Tüm imkanlarını öğrencilerine en iyi hizmeti vermek için kullanmakta olup; daha kaliteli, sürekli bir hizmet adına profesyonel işletme anlayışına erişmiş sektörde farklı bir yeri olan ciddi ve istikrarlı bir kuruluş olmayı hedeflemiştir.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

 • Ezgi 31 Aralık 2016 11:40 CEVAPLA

  Aydın Akademi Kız Öğrenci Yurdu
  Yazıma hangi kötü özelliğiyle başlasam bilemiyorum. Neyse önce iyi özelliklerinden başlayayım:
  Mobilyalar, odalar, bina yepyeni. Fotoğraflara bakınca hepiniz bir Vov v yapmışsınızdır öyle değil mi? Okula yürüme mesaafesinde, salı pazarına çok yakın. Bunun dışında etüt odaları var daima sıcak
  Aklıma daha iyi bir şey gelmiyor kusura bakmayın. Şimdi biraz iyi kötüyü bırakalım da bu yurdun gerçeklerine dönelim.
  Isınma: He ısınmasına ısınırsınız ama kaloriferin açık olduğu saati bulup kalorifere yapıştığınız takdirde. B Blok yurdun hiç ısınmayan kısmı sabah kalktığınızda yorganınızdan ayrılamıyorsunuz tek kat pijamayla uykuya dalamıyorsunuz soğuktan.
  Yemek: Nerede en kalitesiz en ucuz kahvaltı gevrekleri, burada! Tatları mı, iğrenç! Kahvaltı açık büfeymiş süper dediğimi hatırlıyorum. Kahvaltıda yiyecek hiçbir şey bulamıyorum. Reçeller açıkta içinde her türlü şeyin parçacığı var. Peynirler lastik türevi gibi, ekmeğin tadından bahsetmek bile istemiyorum. Akşam yemekleri felaket! Makarna pilavdan uzak durun birbirine yapışık hamur yiyorsunuz gibi. Yemekler tatsız yani nasıl anlatayım… Ben 6 aylıktan beri tabilot yemeği yiyorum. Asla yemek seçmem ama burası çok farklı yani yemekleri özenle yapmışlar adeta.
  Temizlik: Ah bir onlara sorsanız sözde yatakları çekip arkalarını temizliyorlar, köşe bucak tertemiz. Şöyle anlatayım, tek bildikleri şey klorak.
  Biz geçen günlerde (4 kişilik odada kalıyorum) oda arkadaşlarımızla hepimiz 2 gün boyu hastaneye gittik. Bulantı, kusma,.. Ve sonra öğrendik ki yurtta 3 oda daha aynı durumdan muzdarip.. Yani bunda kim yurtta bir sorun aramaz? Ama onlar hatalarını asla kabul etmezler.
  Sonra ablalardan gidip rica ettim, acaba odayı biraz derinlemesine temizleyebilir misiniz biz hepimiz hasta olduk etkileniyoruz, diye. Dediler ki: Zaten klorak dökeceğiz. E dedim süper klorak her şeye çözüm(!)
  Her zamanki gibi odanın ortasını süpürüp paspasladılar. Masa üstlerini şöyle gelişigüzel sildiler. Banyoya klorak boşaltıp gittiler. Daha sonra annemle konuştum durumu anlattım. Anneciğim kızını uzakta okutan biri olarak tabi ki de endişelenip yurtla konuştu. Sonra ablalar tekrar gelip bizi şikayet etmişsiniz diye bir güzel azar çektiler ve biz bez alıp gelelim diye gittiler. O günden beri belkiyoruz belki gelirler diye.
  Yönetim: Bu kadar iletişim kurulması zor bir yönetim olamaz. Banyomuzdaki vana 3 gün su akıtıyor, her yer su içinde. Kaç kere söyledik ama gelen giden yok. Yani şöyle özetleyeyim: yurtla ilgili herhangi bir sorununuz olursa hiç boşuna bu yönetimle uğraşmayın kendi çabalarınızla çözmeye çalışın.
  Konum: Aydın’da yurt yapılmaması gereken 2 yer var sanırım biri de Zafer Mahallesi tam da yerini bulup bu yurdu yapmışlar. Hava karardıktan sonra yokuşu korkularımızla başbaşa çıkıyoruz. Beklenmedik yerlerden aniden yüksek sesli hit müziklerle çıkan ve içinden yaratıcı laflar atılan şahin doğanlarla muhatap oluyoruz her gün.
  Ayrıca çamaşır makinasına değinmeden geçmek istemiyorum. Siyahlarımı vermek gibi bir hataya düştüm. 2 yıldır kullandığım siyah pantolonum bir anda gri oluverdi. Tişörtlerimin baskıları soldu. Yani yapmayın etmeyin arkadaşlar uzak durun buradan. Ben tıp 1 öğrencisiyim. Sene uzatmazsam 6 yıl daha buralardayım. Ama kalan 5 yılın her kayıt dönemi yeni nesillerin bu yurtta ömürlerini kısaltmalarını önlemek için elimden geleni yapacağım.
  YAZIMI OKUMAYA ÜŞENENLER İÇİN ÖZET: AKADEMİ PİŞMANLIKTIR

Aydın Web Tasarım Aydın Seo  Islak Mendil Stick Şeker Magnet Kraft Amerikan Servis Baskılı Islak Mendil Stick Şeker Beyaz web tasarım seo mobil uyumlu site e-ticaret sitesi